Aký je rozdiel medzi univerzálnym poťahom a poťahom na mieru?

Univerzálne autopoťahy nie sú určené len pre jeden konkrétny model vozidla, ale sú vyrobené z pružných materiálov, aby sa prispôsobili viacerým tvarom sedadiel. Výhodou je nižšia obstarávacia cena, ale takéto materiály majú výrazne nižšiu odolnosť, a teda aj životnosť. Na sedadle zvyčajne nesedia tak, ako by mali, a často prekrývajú niektoré ovládacie prvky.

Autopoťahy na mieru sú vždy vyrobené pre konkrétny model vozidla, takže presne kopírujú tvar sedadla a zohľadňujú otvory pre všetky ovládacie prvky. Na poťahy na mieru sa používajú kvalitné látky, ktoré sa vyznačujú trvanlivosťou, odolnosťou voči mechanickému poškodeniu, farebnou stálosťou a príjemnejším povrchom na dotyk. Zároveň si môžete vytvoriť poťahy podľa vlastného vkusu, a to výberom farby, vzoru alebo pridaním dizajnovej výšivky.Vyrábate aj autosedačky pre nákladné vozidlá?

Dokážeme vyrobiť poťahy pre väčšinu značiek a modelov osobných, dodávkových a nákladných vozidiel. Vyrábame poťahy pre najbežnejšie značky automobilov: Škoda, Volkswagen, Hyundai, Renault, Peugeot, Citroen, Dacia, Ford, Kia, Opel, Toyota, Suzuki a další. Z nákladních vozidel jsou to například Daf, Scania, Iveco nebo Man. Kompletní seznam najdete v konfigurátoru potahů.

Okrem automobilov ponúkame aj poťahy sedadiel pre stavebné, poľnohospodárske a iné stroje. Pre firemných zákazníkov sme pripravili aj zvýhodnené ceny.Absolútne áno. Na poťahy môžeme vyšiť logo výrobcu vozidla, logo vašej spoločnosti alebo dokonca model vozidla.Ako si kúpiť poťah na mieru?

Nakupovanie u nás je veľmi jednoduché. Kliknutím na tlačidlo konfigurátor v hlavnom menu sa dostanete do konfigurátora autosedačiek. V niekoľkých presne popísaných krokoch si môžete vybrať farbu a vzor látky alebo príslušenstvo autosedačky, ako sú opierky hlavy, podrúčky, výšivky atď. Vyberiete si typ vozidla. Rozhodnete sa, či chcete celú súpravu alebo len poťahy na konkrétne sedadlá. Nakonfigurovaný výrobok vložíte do nákupného košíka. Potom už len vyplníte údaje potrebné na odoslanie objednávky.Čo ak poťahy nesedia?

Naše poťahy na sedadlá automobilov sa vyrábajú s použitím najnovších technológií a precíznej práce, takže vám poťahy padnú ako uliate. Ak sa vyskytne akýkoľvek problém a poťahy nebudú presne sedieť, vrátime vám peniaze.
Vytvorte si vlastný poťah autosedačky

V prípade väčších objednávok a firemných objednávok
nás kontaktujte vopred telefonicky
alebo e-mailom.

Konfigurátor